Informujemy, że od 01 CZERWCA 2020 r. realizujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku
n/w kursy (pozostałe kursy zawieszone do odwołania) :
k. 53 Chojnice (05:30) – Bydgoszcz (07:57) przez Sępólno - Więcbork k. 68 Chojnice (10:00) – Bydgoszcz (12:21) przez Sępólno - Więcbork k. 101 Chojnice (14:30) – Bydgoszcz (17:03) przez Tucholę k. 47 Chojnice (15:50) – Bydgoszcz (18:20) przez Sępólno - Więcbork k. 67 Bydgoszcz (10:00) – Chojnice (20:21 przez Sępólno - Więcbork k. 40 Bydgoszcz (14:20) – Chojnice (16:40) przez Tucholę k. 106 Bydgoszcz (18:00) – Chojnice (20:21) przez Sępólno – Więcbork k. 84 Bydgoszcz (19:20) – Sępólno Kr. (20:50) przez Więcbork k. 186 Chojnice (08:50) – Tuchola (09:25) k. 181 Tuchola (11:10) – Chojnice (11:43) k. 332 (6.50) – Wysoka – Tuchola k. 110 (10.00) - Tuchola - Wysoka k. 111 (10.20) – Wysoka - Tuchola k. 112 (12.30) – Tuchola - Wysoka k. 113 (12.50) – Wysoka -Tuchola k. 113 (15.30) - Tuchola – Wysoka k. 33 (9.10) - Tuchola - Tuchola przez Rzepiczną, Legbąd k. 28 (11.20) - Tuchola – Legbąd k. 29 (11.40) - Legbąd – Tuchola k. 38 (12.30) - Tuchola - Tuchola przez Rzepiczną, Legbąd k.163 (06:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k.144 (08:25) – Tuchola-Gostycyn-Tuchola k.632 (10:35) – Tuchola-Piła Młyn-Bagienica-Tuchola k. 149 (12:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k. 164 (15:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k. 328 Sępólno Kr. (6:00) – Chojnice (6:41) k. 178 Sępólno Kr. (9:05) – Chojnice (9:51) k. 282 Sępólno Kr. (10:30) – Chojnice (11:16) k. 148 Sępólno Kr. (12:50) – Chojnice (13:36) k. 188 Sępólno Kr. (16:20) – Chojnice (17:01) k. 176 Chojnice (7:40) – Sępólno Kr. (8:21) k. 437 Chojnice (11:10) – Sępólno Kr. (11:51) k. 182 Chojnice (13:10) – Sępólno Kr. (13:51) k. 47 Chojnice (15:50) – Bydgoszcz (18:20) przez Sępólno - Więcbork k. 59 Chojnice (17:30) – Sępólno Kr. (18:12) k. 147 Lubnia (6:20) – Brusy (07:05) - Chojnice (07:44) k. 227 Brusy (09:52) – Chojnice (10:25) k. 162 Brusy (13:00) – Chojnice (13:31) k. 165 Brusy (16:00) – Chojnice (16:33) k. 167 Chojnice (12:00) – Brusy (12:34) k. 132 Chojnice (14:08) – Brusy (14:57) k. 82 Chojnice (15:20) – Brusy (16:00) k. 234 Chojnice (17:20) – Brusy (17:54) k. 606 Więcbork (08:00) – Sępolno Kr. (08:16) k. 602 Więcbork (12:20) – Sępolno Kr. (12:41) k. 616 Więcbork (13:40) – Sępolno Kr. (14:05) k. 615 Więcbork (15:15) – Sępolno Kr. (15:35) k. 607 Sępolno Kr. (07:15) – Więcbork (07:37) k. 601 Sępolno Kr. (12:45) – Więcbork (13:07) k. 619 Sępolno Kr. (14:25) – Więcbork (15:05) k. 606 Sośno (6:15) – Wąwelno (6:38) – Sitno (6:59) - Pęperzyn (07:00) – Więcbork (07:20) – Witunia (07:24) – Zakrzewek Osada (07:28)– Sypniewo (07:35) – Jeleń (07:39) – Lubcza (07:44) – Zakrzewek Osada (07:42) – Witunia (07:46) - Więcbork (07:50) – Świdwie (08:09) - Sępólno (08:16) k. 604 Sępólno Kr. (14:20) – Lutowo (14:31) – Sypniewo (14:49) - Więcbork (15:09) – Runowo Kr. (15:17) – Klarynowo (15:23)– Borzyszkowo (15:27) – Runowo Kr. (15:29) –- Więcbork (15:37) – Sitno (16:01) – Wąwelno (16:09) – Mierucin (16:23) - Sośno (16:38) – Dębiny (16:47)
|