Informujemy, że od 29 CZERWCA 2020 r. realizujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku n/w kursy (pozostałe kursy zawieszone do odwołania) :
k. 53 Chojnice (05:30) – Bydgoszcz (07:57) przez Sępólno - Więcbork k. 68 Chojnice (10:00) – Bydgoszcz (12:21) przez Sępólno - Więcbork k. 101 Chojnice (14:30) – Bydgoszcz (17:03) przez Tucholę k. 47 Chojnice (15:50) – Bydgoszcz (18:20) przez Sępólno - Więcbork k. 67 Bydgoszcz (10:00) – Chojnice (20:21 przez Sępólno - Więcbork k. 40 Bydgoszcz (14:20) – Chojnice (16:40) przez Tucholę k. 106 Bydgoszcz (18:00) – Chojnice (20:21) przez Sępólno – Więcbork k. 84 Bydgoszcz (19:20) – Sępólno Kr. (20:50) przez Więcbork k. 186 Chojnice (08:50) – Tuchola (09:25) k. 185 Chojnice (12:00) – Tuchola (12:35) k. 181 Tuchola (11:10) – Chojnice (11:43) k. 180 Tuchola (08:50) – Chojnice (09:25) k. 332 (6.50) – Wysoka – Tuchola k. 110 (10.00) - Tuchola - Wysoka k. 111 (10.20) – Wysoka - Tuchola k. 112 (12.30) – Tuchola - Wysoka k. 113 (12.50) – Wysoka -Tuchola k. 458 (15.30) - Tuchola – Wysoka k. 115 (15.55) – Wysoka -Tuchola k. 114 (17.15) - Tuchola – Wysoka k. 33 (9.10) - Tuchola - Tuchola przez Rzepiczną, Legbąd k. 28 (11.20) - Tuchola – Legbąd k. 29 (11.40) - Legbąd – Tuchola k. 38 (12.30) - Tuchola - Tuchola przez Rzepiczną, Legbąd k.163 (06:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k.144 (08:25) – Tuchola-Gostycyn-Tuchola k.632 (10:35) – Tuchola-Piła Młyn-Bagienica-Tuchola k. 149 (12:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k. 164 (15:30) – Tuchola-Bagienica-Wielka Klonia-Gostycyn-Tuchola k. 328 Sępólno Kr. (6:00) – Chojnice (6:41) k. 175 Sępólno Kr. (7:40) – Chojnice (8:26) k. 178 Sępólno Kr. (9:05) – Chojnice (9:51) k. 282 Sępólno Kr. (10:30) – Chojnice (11:16) k. 148 Sępólno Kr. (12:50) – Chojnice (13:36) k. 436 Sępólno Kr. (14:35) – Chojnice (15:21) k. 176 Chojnice (7:40) – Sępólno Kr. (8:21) k. 437 Chojnice (11:10) – Sępólno Kr. (11:51) k. 182 Chojnice (13:10) – Sępólno Kr. (13:51) k. 143 Chojnice (14:25) – Sępólno Kr. (15:06) k. 47 Chojnice (15:50) – Bydgoszcz (18:20) przez Sępólno - Więcbork k. 59 Chojnice (17:30) – Sępólno Kr. (18:12) k. 147 Lubnia (6:20) – Brusy (07:05) - Chojnice (07:44) k. 227 Brusy (09:52) – Chojnice (10:25) k. 162 Brusy (13:00) – Chojnice (13:31) k. 165 Brusy (16:00) – Chojnice (16:33) k. 167 Chojnice (12:00) – Brusy (12:34) k. 132 Chojnice (14:08) – Brusy (14:57) k. 82 Chojnice (15:20) – Brusy (16:00) k. 234 Chojnice (17:20) – Brusy (17:54) k. 624 Sępólno Kr. (9:00) – Wiśniewa (9:22) – Sępólno Kr. (9:30) – kursuje w piątki k. 625 Sępólno Kr. (12:00) – Wiśniewa (12:07) – Sępólno Kr. (12:30) – kursuje w piątki k. 626 Sępólno Kr. (9:30) – Wałdówko (9:57) – Sępólno Kr. (10:26) – kursuje w wtorki i piątki k. 627 Sępólno Kr. (13:00) – Wałdówko (13:29) – Sępólno Kr. (13:56) – kursuje w wtorki i piątki k. 628 Więcbork (8:30) – Ostrówek (8:54) – Więcbork (9:09) – kursuje w czwartki k. 629 Więcbork (12:00) – Ostrówek (12:24) – Więcbork (12:39) – kursuje w czwartki Pozostałe kursy PKS Chojnice zostają nadal zawieszone - do odwołania.
|